نحوه درآمد از بیت کوین و اینکه آیا واقعا می توان از طریق بیت کوین به درآمد دست یافت امروزه سوال افراد بسیاری است. بیت کوین یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین ارزش های دیجیتال است که مورد خرید و فروش قرار می گیرد و چون دارای محدودیت مرزی نیست و می توان سراسر جهان از آن استفاده نمود طرفداران بسیاری دارد. به طوری که فروشگاه های آنلاین و وب سایت های زیادی از آن حمایت می کنند و می توان از طریق آن به صورت آنلاین به خرید کالاها و اجناس مورد نیاز پرداخت. بنابراین به راحتی می توان در زندگی روزمره و انواع معاملات کوچک و بزرگ از آن استفاده نمود. با ما همراه باشید تا با کسب درآمد از بیت کوین بیشتر آشنا شوید.

بیت کوین چیست؟

بیت کوین نوعی ارز دیجیتال است و به منظور حذف موانعی که بر سر راه نقل و انتقالات مالی قرارداشت تولید و وارد بازار شد، از این رو کسب در آمد از بیت کوین  بسیار راحت است و افراد بسیاری به منظور سرمایه گذاری و کسب درآمد بیشتر به سراغ بیت کوین می روند. بازار خرید و فروش این ارز دیجیتال با نوسانات بسیاری همراه است به همین دلیل نباید به صورت طولانی مدت برروی این ارز سرمایه گذاری نمود. به عبارتی دیگر این بازار با ریسک فوق العاده بالایی همراه است و همان اندازه که می تواند سرمایه های عظیمی خلق کند می تواند موجب ورشکستگی و ضررهای مالی فراوانی نیز شود. بنابراین برای به دست آوردن بیت کوین باید صبر و حوصله فراوانی داشت و تلاش بسیاری نمود.

بیت کوین چیست,در آمد از بیت کوین,روش درآمد از بیت کوین,

انواع روش های کسب درآمد از بیت کوین

روش درآمد از بیت کوین بسیار متنوع است و افرادی که تمایل به یافتن بیت کوین و کسب سود دارند می توانند با توجه به مبلغ سرمایه گذاری  و شرایطی که دارند یک روش مناسب انتخاب نمایند.  از بهترین روش های کسب درآمد از بیت کوین می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • درآمد قطره ای یا فاست (پرداخت به ازای کلیک و مشاغل کوچک)

درآمدهای قطره ای یکی از ساده ترین روش های کسب درآمد از بیت کوین است که بسیار زمان بر می باشد. در این روش به ازای زمانی که صرف انجام یک کار کرده اید مقداری بیت کوین دریافت خواهید نمود. بیت کوین فاست ها از جمله معروف ترین سایت هایی هستند که با بازدید مرتب از آن ها در یک بازه زمانی معین می توان مقدار ناچیزی ارز دریافت نمود. فاست ها نیز از جمله سایت های PTC هستند که به ازای تعداد کلیک هایی که شما بر روی تبلیغات انجام می دهید به شما ارز دیجیتال می دهند.

  • ساخت کمپین امضا در انجمن بیت کوین

ساخت کمپین نیز نوعی روش درآمد از بیت کوین است که باید ابتدا در انجمن بزرگ بیت کوین عضو شوید که این مجموعه دربردارنده کامل ترین کمپین های امضا می باشد. برای فعالیت در این کمپین ها  و تبلیغ محصولات مختلف باید امضا مخصوص خودتان را داشته باشید. در این کمپین ها به ازای تعداد تبلیغاتی که برای محصولات انجام می دهید مقداری بیت کوین به شما تعلق می گیرد. با عضویت کامل در انجمن می توانید درآمد بهتری داشته باشید که برای این منظور باید حداقل 120 پست تبلیغاتی را منتشر نمایید. این روش از جمله روش هایی است که سرمایه گذاری در آن با ریسک بسیار کمی همراه است.

  • ترویج و تبلیغ لینک های بازاریابی کسب درآمد از بیت کوین

این کار نوعی بازاریابی است و برای فعالیت در این حوزه باید به صرافی مراجعه نمود و لینک اختصاصی برای تبلیغ محصول مورد نظر دریافت کرد و بعد لینک را در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک قرار داد. به میزان تعداد ثبت نام هایی که از طریق آن لینک صورت گیرد مقداری بیت کوین به شما تعلق می گیرد و به کیف پول شما واریز می شود.

کسب درآمد از بیت کوین,نحوه درآمد از بیت کوین,بیت کوین چیست,

  • تریدر یا همان معامله گر کسب درآمد از بیت کوین

نحوه درآمد از بیت کوین از طریق تریدر با سایر روش ها مقداری متفاوت است. منظور از تریدر نوسان گیری در بازار بورس می باشد و به بیانی دیگر همان دلالی یا واسطه گری است. در این روش باید هنگامی که قیمت بیت کوین کاهش پیدا می کند مقداری بیت کوین را خریداری نمایید و با بالا رفتن قیمت بیت کوین ها در بازار ارز آن ها را بفروشید. سود این روش بسیار بالا است اما روشی بسیار پر ریسک می باشد و برای موفقیت در آن باید به خوبی با تحلیل تکنیکال بازار و قیمت ها آشنا باشید.

سخن پایانی

روش های مختلفی برای کسب درآمد از بیت کوین وجود دارد که معمولا اکثر آن ها به صرف وقت و انرژی زیادی نیاز دارند اما در صورتی که اصولی و با دانش کافی انجام شوند می تواند سود قابل توجهی را نصیب شما نماید و با این ارز دیجیتال زندگی خود را متحول سازید.