بازاریابی اینترنتی در منزل یکی از کسب و کارهای اینترنتی خانگی است که این روزها طرفداران بسیاری دارد. این شغل می تواند منبع درآمد بسیار خوبی برای افراد باشد و از طرفی بدون نیاز به هیچگونه سرمایه ای و فقط با دسترسی داشتن به کامپیوتر و اینترنت می توان آن را راه اندازی نمود. به همین دلیل مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. اگر می خواهید با بازاریابی اینترنتی در منزل بیشتر آشنا شوید پس تا پایان با ما همراه باشید.

بازاریابی اینترنتی

پیش از آنکه به بررسی کار بازاریابی اینترنتی در منزل بپردازیم بهتر با بازاریابی اینترنتی آشنا شویم. بازاریابی اینترنتی در صورتی که در منزل انجام شود می تواند نوعی کسب و کار خانگی از طریق اینترنت باشد. بازاریابی اینترنتی در واقع به فرآیند جذب و حفظ مشتری با استفاده از اینترنت گفته می شود. به عبارتی دیگر بازاریابی اینترنتی به معنی انتخاب بهترین استراتژی های بازاریابی است که موجب پیدا کردن بازار هدف و فروش محصولات می شود. بازاریابی اینترنتی انواع مختلفی دارد که افراد با توجه به نوع شرکت و کسب و کاری که برای آن بازاریابی انجام می دهند معمولا چند مدل از آن را انتخاب و پیاده سازی می کنند.

بازاریابی اینترنتی در منزل چیست؟

به کسب و کارهایی که در منزل در بستر وب انجام شوند مانند بازاریابی اینترنتی، کسب و کار اینترنتی خانگی گفته می شود. در این نوع از بازاریابی اینترنتی حتما باید اهداف مشخص باشند تا بتوان متناسب با آن وب سایت یا اپلیکیشنی راه اندازی نمود. اهداف از پیش تعیین شده کمک می کنند که بتوان کار را به صورت حرفه ای تر و دقیق تر آغاز نمود. برخی از این اهداف می تواند شامل دانلود کاتالوگ شرکت، مشتاق نمودن بازدیدکنندگان وب سایت به سفارش محصول، عضویت در وب سایت و .. باشد.

بازاریابی اینترنتی,بازاریابی اینترنتی در منزل,بازاریابی اینترنتی در منزل چیست,

سرمایه مورد نیاز برای بازاریابی اینترنتی در منزل

به منظور راه اندازی بازاریابی اینترنتی در منزل به هیچگونه سرمایه به خصوصی نیازی نیست و حتی می توان بدون هیچ سرمایه اولیه ای آن را آغاز نمود. برای این کار کافی است که فقط در منزل به کامپیوتر و اینترنت دسترسی داشته باشید و وب سایر مورد نظر خود را به منظور بازاریابی ایجاد نمایید. بنابراین با این روش که یکی از بهترین روش های کسب درآمد در منزل محسوب می شود می توان با کمترین سرمایه ممکن به درآمد های چند میلیونی در ماه رسید. بازاریابی اینترنتی در منزل در صورتی که بر اساس اصول انجام شود و مهارت کافی در امر بازاریابی اینترنتی داشته باشید قطعا می تواند یکی از بهترین و پولسازترین مدل های کسب و کار خانگی باشد.

انواع روش های بازاریابی اینترنتی

پس از راه اندازی کار بازاریابی اینترنتی در منزل می توان به منظور رسیدن به اهداف مورد نظر و افزایش میزان سطح فروش از روش های مختلف بازیابابی اینترنتی استفاده نمود که هر کدام می تواند تاثیر بسزایی در موفقیت و دیدن شدن وب سایت بازاریابی و فروش شما داشته باشند. از مهم ترین روش های بازاریابی اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • تبلیغات آنلاین
 • استفاده از موتورهای جستجو
 • بازاریابی ایمیلی
 • بازاریابی پیامکی
 • بازاریابی موبایلی
 • بازاریابی شبکه های اجتماعی
 • وبلاگ نویسی
 • و …

کار بازاریابی اینترنتی در منزل,بازاریابی اینترنتی,بازاریابی اینترنتی در منزل,

در میان تمامی روش های ذکر شده برای آنکه بتوان در حوزه بازاریابی اینترنتی در منزل به موفقیت رسید و به رقابت با سایر وب سایت های رقیب پرداخت می توان از روش کاربردی SEO   یا همان بهینه سازی موتورهای جستجو و PPC پرداخت با استفاده از کلیک استفاده نمود. در واقع با این کار میزان ترافیک سایت خود را افزایش داده اید و گوگل وب سایت شما را دفعات بیشتری به کاربر نمایش می دهد در نتیجه کاربران بیشتری با محصولات و خدماتی که ارائه می دهید آشنا می شوند و شانس فروش شما افزایش می یابد. امروزه بسیاری از شرکت های موفق نیز به منظور کسب نتیجه سریع از PPC  استفاده می کنند و همچنین از SEO تحت عنوان استراتژی بلند مدت در بازاریابی  استفاده می نمایند و به این ترتیب از طریق راه اندازی وب سایت و بازاریابی آنلاین به اهداف مختلف شرکت از جمله فروش بیشتر دست می یابند.

چگونه بازاریابی اینترنتی در منزل را آغاز کنیم؟

قطعا برای راه اندازی کار بازاریابی اینترنتی در منزل همانند سایر کسب و کارهای خانگی نیاز است که مراحلی را طی نمایید که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

 • مرحله اول: مهارت ها و توامندی های خود را شناسایی نمایید و در جهت تقویت آن ها تلاش کنید.
 • مرحله دوم: حوزه کاری و نوع بازاریابی که قرار است انجام دهید تعیین نمایید.
 • مرحله سوم: ساخت و راه اندازی وب سایت مهم ترین و اصلی ترین مرحله راه اندازی یک کسب و کار خانگی مانند بازاریابی اینترنتی باشد. توجه داشته باشید که نیازی نیست از همان ابتدا یک وب سایت حرفه ای مانند دیجی کالا و .. راه اندازی کنید و باید گام به گام در جهت تخصصی نمودن وب سایت پیشرفت، زیرا قرار است کسب و کار را با سرمایه اندک آغاز نمایید.
 • مرحله چهارم: راه اندازی فروشگاه اینترنتی. برای آنکه بتوانید به هدف اصلی خود یعنی بازاریابی اینترنتی نزدیک تر شوید، باید وب ساییتان را به فروشگاهی اینترنتی تبدیل نمایید.
 • مرحله پنجم: گرفتن درگاه پرداخت آنلاین از مراحل پایانی کار است که حتما باید انجام شود تا مشتریان بتوانند خرید خود را انجام دهد.
 • مرحله آخر بازاریابی اینترنتی. اکنون می توانید با انواع روش های بازاریابی اینترتی سایت خود را حرفه ای نمایید و به مرور زمان به درآمدهای چندین میلیونی در ماه دست یابید.