بهترین آنتی ویروس بر روی کامپیوتر می تواند برای شما بسیار مفید واقع شود چرا که قابلیت این را دارد که از ورود بدافزارها به کامپیوتر شما جلوگیری کند. ممکن است شما با اسم هایی مثل نورتون، مک آفی یا AVG آشنا باشید اما واقعا فکر می کنید این ها بهترین آنتی ویروس های ممکن هستند.  بنابراین برای جواب این سوال قصد داریم در این مطلب برای شما بهترین آنتی ویروس هایی که را می شناسیم معروفی کنیم. این آنتی ویروس ها توسط کارشناسان بارها مورد بررسی قرار گرفته اند. سازندگان ویروس ها و بدافزارها همیشه راه هایی برای ورود به سیستم پیدا می کنند بنابراین شرکت های تولید کننده نرم افزارهای امنیتی همیشه در حال به روز رسانی برنامه های خود هستند تا بتوانند جلوی ورود این بد افزار ها را بگیرند.

بهترین آنتی ویروس بر روی کامپیوتر,بهترین آنتی ویروس کامپیوتر,بهترین آنتی ویروس ها,

آنتی ویروس Bitdefender 2020

این نوع از آنتی ویروس مخصوص ویندوز 10 می باشد  و یک دستگاه را می تواند پوشش دهد. در هر رده بندی می توان آنتی ویروس مشهوری پیدا نمود، بنابراین متوجه خواهید شد که همیشه محصولات Bitdefender در این رده بندی قرار دارند  و بدون شک یکی از بهترین آنتی ویروس ها هستند. ویژگی های زیادی را می توان برای این نوع از آنتی ویورس ها بر شمرد که برخی از آن ها شامل: جلوگیری از دسترسی به سایت های مخرب، تشخیص سریع و دقیق ویروس ها و می تواند یک مروگر ایمن باشد که شما بتوانید با خیال راحت کراهای بانکی خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

یک قسمت برای مدیریت رمز عبور قرار داده اند که اطلاعات کارت اعتباری شما را ذخیره می کند و در هنگام خرید کردن به طور خودکار اطلاعات کارت بانکی را برای شما بالا می آورد. این نوع از انتی ویروس بالاترین قدرت تشخیص بدافزارها را دارا است و یک انتخاب بسیار بی نظیر برای امنیت سیستم شما به شمار می رود. آنتی ویروس مذکور می تواند تعداد دستگاه های تحت پوشش را سه برابر کند و ویژگی های فایروال، ضد اسپام، رمزگذاری پرونده و مشاور والدین را دارا میباشد.

آنتی ویروس  Norton Plu

نوعی دیگر از بهترین آنتی ویروس های که موجود می بانشد Norton Plus می باشند که مخصوص تمامی سیستم های ویندوز می باشن د و می توانند یک دستگاه را پشتیبانی کنند. نورتون به عنوان یک شکارچی عالی برای بدافزارها شناخته می شود  بنابراین نورتون پلاس می تواند کامپیوتر شما را به صورت خودکار در برابر حملات ویروس ها محافظت نماید. این نسخه که در سال 2019 تولید شده است بدون شک جایگرین مناسبی برای نسخه های قبلی می باشد. تغییرات مختلفی را در این نسخه به وجود آورده اند که می توان به بهبود عملکر آن اشاره نمود، نورتون می تواند مثل یک مسدود کننده برای URL بسیار مفید واقع شود و شما را از سایت های بدافزاری دور نگه دارد. در هنگام استفاده از این نوع آنتی ویورس می توانید دستگاه خود را به صوت دستی ویروس کشی کنید.

بهترین آنتی ویروس بر روی کامپیوتر,بهترین آنتی ویروس کامپیوتر,بهترین آنتی ویروس ها,

آنتی ویورس ESET NOD32

از دیگر آنتی ویروس ها می توان ESET NOD32 را نام برد که قابلیت پوشش دهی 5 دستگاه را دارد و مخصوص تمامی سیستم های ویندوزی می باشد این آنتی ویروس گزینه ای به عنوان مدیریت رمز عبور و اسکنر در مقابل بدافزارها را ندارد بنابرا  نباعث شده از دیگر رقبای خود عقب باشد. می توان گفت این نوع از آنتی ویروس بر روی مقابله با ویروس ها تمرکز می کند  و از دیگر آپشن های که در بهترین آنتی ویروس ها موجود است کمتر بهره برده.  این نوع از آنتی ویروس با محافظت نمودن از سیستم در مقابل سایت های مخرب می تواند بسیار سریع ویروس ها را تشخیص دهد  و یک فیلتر را برای مسدود نمودن سایت های بدافزاری به وجود آورد. یکی از ویژگی هایی که در آخرین نسخه از این آنتی ویروس منتشر شده این است که یک اسکنر را برای تشخیص تهدید های مخرب بر روی ویندوز قرار داده است.

آنتی ویروس Webroot Secure Anywhere

این نوع از آنتی ویروس مخصوص سیستم عامل ویندوز و مک می باشد، همچنین می توان آن را بر روی یک دستگاه نصب نمود. در مورد هر آنتی ویروسی خواهید خواهند که بسیار سریع عمل می کند، اما آنتی ویروس Webroot Secure Anywhere تنها نرم افزاری است که از سرعت بالایی برخوردار می باشد، بدون شک می توان گفت بالا ترین سرعت را در بین رقبای خود دارد  به همین  علت یکی از بهترین آنتی ویروس های موجود به شمار می رود. برای نصب نمودن این برنامه فقط به چند ثانیه زمان نیاز دارید. فایل این برنامه کمترین فضا را ازآن خود می کند. علاوه بر این که بر رفتار دستگاه نظارت دارد و از آن محافظ می کند، به صورت هوشمندانه ای قابلیت ضد فیشینگ را دارد، همچنین دارای آگا کننده فایروال در هنگام که نیازمند آن هستید  و با باگ های بد افزاری به صورت خودکار مقابله می کند.