ارز دیجیتال پر سود برای سرمایه گذاری سوال افراد بسیاری است. ارزهای دیجیتال امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده اند و خیلی از افراد ترجیح می دهند که با خرید این ارزها سرمایه گذاری نمایند. اما سوالی که در ذهن اکثر آن ها شکل می گیرد این است که کدام ارز دیجیتال می تواند سود آوری بیشتری داشته باشد و آن ها سریع تر می توانند به اهداف مالی خود دست یابند. اگر می خواهید با بهترین و پر سود ترین ارزهای دیجیتال بیشتر آشنا شوید تا پایان با ما همراه باشید.

بیت کوین

مشهورترین و قدیمی ترین ارز دیجیتالی که می توان گفت تمامی افراد با آن آشنایی دارند بیت کوین می باشد. این نوع ارز دیجیتال بسیار ارزشمند است، هر چند که در گذشته قیمت چندان بالایی نداشت اما امروزه قیمت آن روند صعودی بسیار عالی دارد و پیش بینی های صورت گرفته نشان می دهد که ارزش بازار بیت کوین به 70 درصد کل بازار برسد. از این رو می تواند انتخاب مناسبی برای سرمایه گذاری باشد. مشکلی که در مورد این ارز دیجیتال پر سود وجود دارد پایین بودن سرعت انجام تراکنش ها در شبکه آن است. از این رو بهتر است که برای انجام خریدهای کوچک از این ارز دیجیتال استفاده ننمایید زیرا زمان بر خواهد بود. در حال حاضر فروشگاه های اینترنتی بسیاری در سراسر دنیا از ارز بیت کوین حمایت می کنند و می توانید خرید خود از آن ها را با استفاده از بیت کوین انجام دهید.

نئو

از دیگر ارز دیجیتال پر سود می توان به نئو اشاره نمود. این ارز اولین ارز دیجیتال چینی محسوب می شود که عرضه آن به صورت کد باز در بازار صورت گرفت. سرعت انجام معاملات ارز دیجیتال نسل سوم نئو بسیار بالا است  و همین مسئله موجب شده که رشد و پیشرفت چشمگیری داشته باشد. امروزه اکثر پرداخت های فروشگاهی را می توان از طریق ارز دیجیتال نئو انجام داد.

ارز دیجیتال پر سود,ارزهای دیجیتال پر سود,پرسود ترین ارز دیجیتال,

اتریوم

ارز دیجیتال پر سود اتریوم نیز دارای طرفداران بسیاری است و بعد از بیت کوین می توان گفت مهم ترین ارز دیجیتال در دنیا محسوب می شود. ساخت این ارز دیجیتال که دومین رتبه ارزش بازار را از آن خود نموده است از همان ابتدا بر پایه قراردادهای هوشمند صورت گرفت. توسعه دهندگان این ارز در تلاش هستند که یک شاخه دیگر از آن ایجاد نمایند که از طریق روش اثبات اعتبار تایید تراکنش های آن صورت گیرد. در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد شرایط استفاده از اتریوم و انجام معاملات آن هموارتر خواهد شد و می توان پرداخت های اینترنتی را به راحتی با استفاده از این ارز دیجیتال انجام داد. از این رو قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.

ESO

ESO در واقع یک پروتکل از بلاک چین محسوب می شود که دارای ارز دیجیتال است. قدرتمند بودن این پروتکل بلاک چین موجب شده است که شرکت های بسیار معتبر و بزرگی که قصد پیاده سازی سیستم خود بر مبنای بلاک چین را داشته باشند به سراغ آن بروند و آن را انتخاب کنند. مهم ترین مزیت این پروتکل پیشرفته آن است که فاقد تمامی مشکلات ارز دیجیتال اتریوم و بیت کوین می باشد. همین مسئله موجب شده که این پروتکل و ارز دیجیتال دارای آینده ای روشن ورشد مناسبی باشد. در نتیجه فرصت خوبی برای سرمایه گذاری است.

دیجیتال پرسود,ارز دیجیتال پر سود,ارزهای دیجیتال پر سود,

ریپل

نمی توان ریپل را یک ارز دیجیتال محسوب نمود ، زیرا در واقع یک شبکه برای تبادل تراکنش های مالی محسوب می شود. در این شبکه XRP واحد تراکنش های مالی محسوب می شود که ارز دیجیتال همین شبکه نیز می باشد. مهم ترین تفاوت ریپل با سایر ارزهای دیجیتال این است که بر خلاف آن ها که اکثر بانک ها و سیستم های مالی از آن ها حمایت نمی کنند از ریپل دوری نمی کنند و اتفاقا استقبال خوبی از آن داشته اند و تبادلات مالی فراوانی را توسط این ارز دیجیتال و شبکه انجام می دهند. استفاده از این ارز برای بانک ها صرفه اقتصادی بسیار زیادی دارد.

علاوه بر این سرعت بالای تراکنش های آن موجب محبوبیت فراوان آن شده است. همچنین ریپل در مقایسه با سایر ارزها دارای امنیت بسیار بالایی است و به راحتی می توان از آن برای انجام معاملات در حجم بزرگ و سنگین استفاده نمود. شاید این سوال در ذهنتان شکل بگیرد که چرا با وجود آنکه ریپل یک ارز دیجیتال نیست اما جز ارز دیجیتال پر سود محسوب می شود؟ در واقع علت قرار گیری ریپل در این فهرست این است که در آینده ای نه چندان دور اکثر موسسات مالی و بانک ها به شبکه ریپل وصل می شوند و همین مسئله موجب می شود که قیمت ریپل روند روبه رشد و افزایشی داشته باشد. از این رو ریپل فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری است.

سخن پایانی

ارز دیجیتال پر سود تنوع بالایی دارد اما نکته مهمی که در مورد این ارزها برای انتخاب مناسب آن ها وجود دارد بررسی شرایط فعلی بازار و مشاهده تاریخچه و روند صعودی یا نزولی بودن پیشرفت و رشد آن ها است. با تحلیل این موارد می توان سود مند ترین ارزهای دیجیتال را شناسایی نمود و بر روی آن ها سرمایه گذاری کرد.