بازی های ایکس باکس در نوع خود بهترین بازی ها به شمار می روند که می توانند برای ساعت های طولاتی شما را سرم گرم نمایند. هر کدام از این بازی ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. درا دامه برای شما لیستی از این بازی ها را درا ختیار شما قرار خواهیم داد.

1- FIFA19

برای معرفی بازی ایکس باکس وان به سراغ دوست داران فوتبال خواهیم رفت. FIFA از دسته بازی های فوتبالی است که هر سال در کمپانی الکترونیک آرت منتشر خواهد شد. در بازی FIFA19 از موتروهای گرافیکی جدید استفاده شده است. قابلیتی را با نام TIMED FInISHING برروی این بازی قرار داده اند که به راحتی نمی توان توپ ها شوت کرد و بازی ها را به فضای واقعی نزدیک تر کرده اند. از فاکتورهای دیگر این بازی ها می توان به داوری بازی های دوستانه اشاره کرد که می توانید آن ها را تغییر دهید و حتی قادر خواهید بود تمامی قوانین را غیر فعال نمایید.

2- Sea of Thieve

یکی از بهترین بازی ایکس باکس وان که در رده بازی های اکشن و ماجراجویی قرار گرفته است Sea of Thieves است که توسط شرکت Rare ساهته شده و است در نهایت در سال 2018 توسط xbox Game اراده شد. در این بازی شما یک بازی ماجراجویی آنلاین را انجام خواهید داد و در طی بازی به عنوان یک دزد دریایی به دریانوردی مشغول خواهید شد و گنج های مختلفی را پیدا خواهید کرد.

3- Nier: Automata

از دیگر بازی های اکشن می توان Nier: Automata را نام برد که بازخورد مثبتی از طرف کاربران داشته است. بازی با توجه به جنگ هایی که در بین بیگانان اتفاق می افتد پیش می رود. این بازی بسیار روان می باشد و به شما این اجازه را خواهد داد که در سبک های مختلفی مبارزات را انجام دهید.

4- Ori and Blind Forest

از دیگر بازی های ایکس باکس وان می توان بازی Ori and Blind Forest را نام برد که در نوع خود بهترین می باشد. از گرافیک جذاب و گیم پلی روانی برخوردار می باشد که کاربران را ترغیب می کند غرق درداستان شوند. داستان این بازی به این نحو می باشد که Ori خود را در جنگلی پیدا می کند و تلاش می کند راز این جنگل را پیدا نمایید.

5- Devil Nay Cry

از بازی هایی که به جنگ اهریمنی ها می روند می توان Devil Nay Cry را نام برد. بعد از سال ها انتظار کمپانی کپکام این بازی را ارائه نمود. در این بازی شخصیت هایی مثل وی و نیرو حضور دارند. داستان این بازی به این نحو می باشد که درختی اهریمنی رشد می کند و جان مردم را به خطر می اندازد و شما هم با استفاده از شخصیت های داخل بازی به جنگ با آن ها می روید.

6- 4 Gears of War

بیشتر بازی های ایکس باکس وان با جنگ و نبرد همراه هستند. یکی از این بازی ها Gears of War نام دارد که رقیب یکی از بازی های پلی استیشن به نام God Of War می باشد. شباهت زیای در بین این دو وجود دارد، اما بازی Gears of War به طور خاصی نشان داده می شود. بازیکنان در این بازی می توانند از فاصله نزدیک با دشمنان به صورت فیزیکی نبرد داشته باشند.

7- Frtnite

از دیگر بازی های شوتر سوم شخص می توان Frtnite را نام برد که اولین نسخه آن در سال 2017 توسط کمپانی Epic Gaming ارائه شد. این بازی را باید به صورت آنلاین انجام دهید حدود 100 بازیکن به محیطی وارد می شوند و آخرین نفری که بتواند از خود محافظت کند و زنده بماند برنده بازی خواهد شد.

بازی های ایکس باکس,بازی های ایکس باکس وان,بهترین بازی ایکس باکس وان,

8- 2 Titanfall

2 Titanfall از دیگر بازی های ایکس باکس وان می باشد که در واقع قسمت دوم این بازی می باشد و قسمت اول آن در نسخه اول در دسترس می باشد. در این بازی انسان ها و غول ها با هم متحد می شوند شخصیت اصلی بازی به سیاره ای می رود که بتواند غول ها و انسان ها را با هم متحد سازد، اما با حمله ای ناگهانی رو به رو می شود که تنها خودش زنده خواهد ماند و باید با غول ها متحد شود.

9- Apex Legend

از بازی هایی که در سبک بتل رویال می باشد می توان به بازی Apex Legends اشاره کرد که از بازخورد مثبتی هم برخوردار است. از تفاوت هایی که این بازی با رقیبان خود دارد اول شخص بودن آن می باشد. برای وارد شدن به این بازی باید بدون هیچ گونه تجهیزاتی آماده شد و هرچه سریعتر به سلاح هایی دسترسی پیدا کنید تا بتوانید دشمن های خود را از بین ببرید. این بازی به صورت گروهی انجام می شود و قسمتس به اسم تک نفره ندارد.

10- 2Dishonored

2Dishonored یکی از بهترین بازی های ایکس باکس وان می باشد که از نوع بازی های مخفی کاری است. بعد از اینکه بازی به بازار عرضه شد نظر بسیاری از افرد را به خود جلب نمود. طراحی داستان بازی را مطابق با عناصر سبک بازی های اکشن و گیم پلی روان انجام داده اند که بهترین بازی در نوع خود می باشد. در این بازی در قسمت دوم بازی جادوگری تاج و تخت را تصاحب می کند و باید تلاش های را انجام دهید تا بتوانید تاج و تخت خود را پس بگیرید و در هر محله یکی از دشمنان را نابود کنید.